İl Tanıtım Günleri

Rem Fuar yetişmiş ve donanımlı kadrosuyla sadece yurt içi ve yurt dışı fuarlarını değil; başka tanıtım organizasyonlarını da deruhte etmiştir.

Başkent Ankara’da doğunun incisi ve kültür şehri Erzurum, aynı yerde üç bölgeye komşuluk eden, sanayi ve kültür şehri Kahramanmaraş’ın tanıtımlarını turizm potansiyellerini tarihi dokusunu şehir kimliğini sanayisini, ticaretini, el sanatlarını, müziğini Ankaralılarla buluşturmuş ve büyük bir başarı elde etmiştir. Bu konuda birçok başarı plaketimiz bulunmaktadır.

Başlattığımız bütün projeleri yüzümüzün akıyla sona erdirmiş, partnerlerimizin yüzünü güldürmüş, gururlandırmışızdır. Rem Fuar bir markadır. Yaptığı ve yapacağı işleri başarıya taşımada müstesna bir isimdir.

PROVINCE INTRODUCTION DAYS

Rem Fair with its qualified and well equipped staff arranged another introduction organization not only domestic but also foreign fairs.

Rem Fair brought together the introduction, tourism potential, historical configuration, city identity, industry, trade, craft, music of the Erzurum, the pearl of the East of Turkey and Kahramanmaras, neighbour of the3 different regions, industry and culture city with the Ankara citizens and got a huge success. We have lots of success  plaquets in this regard.

We have successfully finished every kind of project we started and honoured our partners. Rem Fair is a brand. It is a unique name which lead success to its every work that it applied and always will be.