Hediyelik Eşya Fuarı

Geleneksel hale gelmiş olan Avrasya Hediyelik Eşya ve Kütahya El Sanatları Fuarı ike hediyelik eşya sektörü ayrı bir canlılık kazanmıştır. Farklı ülke el sanatlarının yanı sıra ülkemiz el sanatları ve hediyelik eşyalarının da halka sunulduğu fuarda farklı kültürlerin karşılıklı etkileşimi sağlanmaktadır.

Hediyelik eşya fuarlarımız, Ankara başta olmak üzere farklı tarihlerde Kütahya, Bursa, İstanbul, Mersin gibi çeşitli illerde düzenlenmektedir. Yediden yetmişe her yaştan vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği fuarla el sanatı ve hediyelik eşya sektöründeki üretici, aracı ve tüketicilerin yüzünü güldürmeye devam edeceğiz.

GIFTWARE AND HANDICRAFTS FAIR

International Gifts & Handicrafts Fair has been organized for thirteen years by REM Exhibition & Organization Co. in Ankara in ATO Congresium International Convention & Exhibition Centre. IGHF aims to bring together a large number of souvenir companies from different countries. Participants from different countries bring their handicrafts that belong to their culture to exhibit and put up them for sale. During the fair, countries are likely to be able to promote their culture by performing folk dances, concerts and activities.