Hakkımızda

Hep Birlikte Yeni Ufuklara…

Kuruluş yılımız olan 1999 yılından bu yana,Rem Fuar & Organizasyon ve Eylül Fuarcılık olarak fuar sektöründe hizmet vermekteyiz.Amacımız; reel sektörü güçlendirmek,katılımcı firmalara iç ve dış pazarda imkanlar sunmak,hem ülke ekonomisine hemde katılımcılara katkı sağlamaktır.

Bu hedef ve gayretle Rem Fuar & Organizasyon ve Eylül Fuarcılık olarak,birçok alanda kitap ve eğitim fuarları konularında sayısız fuarlar yaparak zirveye hep birlikte ilerlemekteyiz. Sizlerle birlikte çalışmaktan mutlu olduğumuzu belirterek,Rem Fuar & Organizasyon ve Eylül Fuar olarak hep birlikte Yeni Ufuklara…

KİTAP
FUARLARI

EVLİLİK
FUARLARI

TANITIM
GÜNLERİ

EL SANATLARI
FUARLARI

VİZYONUMUZ

Gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştirmeyi planladığımız fuar ve organizasyonlarla; insanlara daha kaliteli hizmet sunarak, gelişen Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini en ileri düzeyde sunmayı kendine ilke edinen ve yaklaşık 19 yıldır piyasada yaptığı işlerle adından söz ettiren REM Fuar & Organizasyon alanında uzman elemanları ile hizmet vermektedir. Her geçen gün büyüyen ve gelişen ekibimizle organizasyonlarımızda kaliteli, güvenilir ve sizleri mutlu eden, yüzünüzde tebessümler bırakacak bir hizmet sunmaktayız.