Eğitim Fuarı

İlk olarak 2003 yılında Ankara’da başlayan Eğitim Fuarımızın bu yıl sekizincisini düzenlemenin gururu içerisindeyiz. 8. Eğitim Fuarı bu yıl katılımcılarımızdan gelen talepler ve yapılan değerlendirmeler neticesinde, geçtiğimiz sene 300.000 kişinin ziyaret ettiği, her yaştan öğrenci grubu ve velilelerinin bir arada bulunduğu Ankara Kitap Fuarı (05-15 Ocak 2018) bünyesinde gerçekleştirilecektir.

Veli ve öğrencilerin eğitim seçeneklerini, alternatif eğitim kurumlarını ve hızla gelişen eğitim teknolojilerini bir arada görerek değerlendirme olanağı buldukları fuarımızda eğitim kurumları da hedef öğrenci kitlelerine ulaşma imkanını elde etmektedir.

EDUCATION FAIR

The Education Fair which was held by us for the first time in 04-08 June 2003 and which has become a traditional event provides the studentsand the parents the opportunity to evaluate vast educational choices, alternative education institutes as well as fast developing education techniques that can be seen as a whole. It also provides our exhibitors the opportunity to reach their masses more quickly.

Our fair which has become a meeting point of the education world is being held regularly evey year.