Ankatek – Makine Fuarı

Ankara’nın sanayi ve makine ovası olarak isim bulan OSTİM’DE açtığımız fuar, firmamızın makine alanında ilk deneyimidir.

Türkiye’nin farklı bölgelerinde farklı makineler üreten firmaların, sanayicilerin katıldığı ANKATEK – Makine Fuarı başarıyla sürdürülmektedir. Maksadımız bu fuarı ilk etapta Ortadoğu ve Asya’da markalaştırmak ve bu bölgenin ihtiyaç duyulan fuarı haline getirmektir. İhtiyaç sahiplerinin bir araya gelerek buluştuğu bu fuarı önümüzdeki yıllarda dünyaya açmayı ve bir dünya fuarı haline getirmeyi arzulamaktayız.

Ziyaretçisi ve katılımcısıyla %50’si  yabancı olan bir makine fuarı düzenlemeyi kendimize görev bildik. Verimli zincirleme kazanç anlamı taşıyacak olan bu fuarı gelecek yıllarda yerli ve yabancı yatırımcı sıkça duyacaktır.

ANKATEK – MACHINE FAIR

Ankatek Machine fair is our first experience on Machine Fair Industry. Ankatek Machine Fair has been proceeding with success by participation of different machine manufacturers from different regions. Our aim is to make it brand in Middle East and Asia in the first place and make it as a needed fair on this region. We are willing to make this fair at which people meet with each other from the sector in the map.

Our aim is to reach %50 of foreign participants and visitors. Investors and visitors from all over the world will hear the name of our fair which means that productive chain of earnings in the upcoming years.